Dále doporučujeme, volný čas a zábava

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: cizí jazyky, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Státní prapory zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete státy jižní Ameriky, země střední Asie, země Afriky, země východní Asie, Antarktidy, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie apod.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj apod.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Stručný encyklopedický slovník, pro dospělé, jak vyzrát na ruletu, Vlajky měst České republiky, Vlajky spojených států amerických, Dopravní značení, Celebrita Christina Applegate, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, odkazy, F, internet

Vlajky spojených států amerických

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Michigan, Iowa, Havaj, Wyoming, Idaho, Tennessee, Mississippi, New Jersey, Florida, Nebraska, Kalifornie, Delaware, Arkansas, Alabama, Jižní Karolína, Kansas, Pensylvánie, Minnesota, Maine, Illinois, Missouri, Jižní Dakota, Utah, Oregon, Wisconsin, Arizona atd.

Bonmoty, moudrosti, aforismy, myšlenky, rčení, hlášky, moudra

Citáty slavných, Bonmoty, moudrosti, aforismy, myšlenky, rčení, hlášky, moudra, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o lásce, citáty o smutku, citáty o zdraví, citáty o neštěstí, citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o smrti, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o bohu, citáty o penězích, citáty o štěstí, citáty o kráse, citáty o nenávisti, hlášky o alkoholu, citáty o odvaze, citáty o ženách od různých známých osobností.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, školství a vzdělávání, národnost, rodinné a příbuzenské vztahy, filozofie, fikce a fantasy, zločin a právo, profese a zaměstnání, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, mytologie, křesťanství, hanlivé až sprosté přezdívky, sportovci a sportovkyně, umělci a umění, lékařství, politici, záliby a hobby, podnikání a podnikatelé, historie, herectví, herci a herečky, státní správa, nadpřirozené osoby atd.

Internet, síť, volný čas a zábava

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Vánoční online hry, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Závodní, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Logické, parkování - parkovačky, Karetní, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Bojové online gamesy, Strategie a podobně.

Keywords:Státní prapory zemí světa, Federace USA, multimédia, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Wayne Rooney - anglický futbalový útočník, zajímavosti, Pozadí na PC zdarma ke stažení, humor, Roulette Spielsysteme, F, pro děti, Biografie slavných osobností

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak převést, v čem spustit, v čem upravit, čím prohlížet, jak otevřít, jak spustit, kterak editovat, jak vytvořit, jak přehrát, jak exportovat soubory z následujících kategorií: konfigurační soubory, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, video soubory, systémové soubory, internet a web, komprimace dat, dokumenty, obrazy disků, hudební audio soubory, písma, fonty apod.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Wallpapery na tablet - pozadí na PC zdarma ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapery na tablet. lze použít v displej, tablet, PC, smartphone, mobil, notebook, počítač, ultrabook, monitor, phablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Lubuntu, Linux Fedora, Windows Me, BlackBerry OS, Windows 7, Chrome OS, FreeBSD, SUSE Linux, Red Hat Linux, Windows 2000, Android. Wallpapery na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní a závodní auta, květiny, fraktály, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, free wallpapers, Formule 1, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos, flóra, stromy, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, fantasy, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut. Dostupné rozměry 375x812, 2560x2048, 854x480, 1800x1440, 1280x1024, 1024x768, 1280x720, 375x667, 1152x768, 1152x864, 1280x800, 1920x1280, 800x1280, 1280x960, 3200x1800, 2160x3840 atd.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Ftipy, anekdoty, fóry, frky, fórky, vtipné texty

Chcete se uvolnit? Ftipy, anekdoty, fóry, frky, fórky, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy z kategorií Vtipy o Pepíčkovi, O škole, O ženách, Vtipy o Bohu, O důchodcích, Frky ze života, O Chucku Norrisovi, O Windows, O gayích a homosexuálech, O manželství, Vtipy o policajtech, O Němcích, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, Frky o tchýních, O ekonomech, O Somálcích, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Superhry a hry online zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme superhry a hry online zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: parkování - parkovačky, Oddechové, Sportovní, Karetní, Logické, Strategie, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Závodní, Klasické a podobně.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Klíčová slova: Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, internetové stránky, PC tapety pro Windows, Cestování do USA, Světové vlajky, tipy, zdroje informací, Laetitia Casta, Onlinovky zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Seznam přípon a koncovek souborů

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Nejlepší online hry zdarma

Zahrajte si nejlepší online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Střílečky, Sportovní hry, Bojové hry, Relaxační hry, Karetní hry, Adventury, Brutální krvavé hry, Akční hry, Hry pro dva hráče, Závody aut, Animace, Strategie, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Logické hry, Hry pro děti a tak dále.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Informace, volný čas a zábava

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak vytvořit, jak importovat, jak přehrát, v čem spustit, jak spustit, čím prohlížet, jak otevřít, jak exportovat, jak převést, v čem upravit soubory následujících typů: šablony dokumentů, hudební audio soubory, systémové soubory, video soubory, obrazy disků, dokumenty, grafiku, spustitelné soubory, písma, fonty, konfigurační soubory, internet a web, koncovky souborů apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online hry zdarma bez registrace nebo instalace. Hry jsou rozdělené kategorií: Stolní hry a deskovky, Postřehové, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Akční hry, Logické, Bojové gamesy, Karetní hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Klíčová slova: Nejlepší školní testy a kvízy, počítače, M, Filmy, natáčení, střih, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, odkaz, linky, Programování v Turbo Pascalu, Delphi, Dopravní značení, Nejlepší online hry zdarma, Super online flash hry

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Super online flash hry

Doporučujeme super online flash hry Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Adventury, Deskovky, online html5 hry, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Vzdělávací a výukové hry, Hannah Montana, Hry s koňmi, Logické hry, Strategické onlinovky, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Auta a závodní, Adventní, vánoční hry apod.

Síť, volný čas a zábava

Klíčová slova: Wallpapery na tablet, Superhry a hry online zdarma, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, B, webovky, Textová a obrázková přáníčka stahujte zdarma, Wallpapers na PC, Vánoční magazín, URL, cestování, zeměpis, volný čas, Ústecký kraj, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Kapavka: Oznamuje lékař homosexuálovi: „Máte kapavku. Kde jste k ní přišel?” „Nevím. Byl jsem sice v sauně, ale vzadu oči nemám!”

Sedí babka na stromě a kolem jde puberťák. "Copak, babi, Redbull?" "Ne, pitbull."

Další odkazy:

Biografie Carmen Electra
Cestování po ČR a Evropě
Zajímavé internetové odkazy
Omalovánky pro křesťany
Celebrita Isla Fisher
Tipy na užitečné weby
Turecký Istanbul
Odkazy na zajímavé weby
Obrázek Fitness
Linky na partnerské weby
Tapety, pozadí, wallpapers
Omalovánky k tisku
Doporučené internetové odkazy
Isla Fisher celebrity
Historie a použití omalovánek v USA

Děkujeme vám za vaši návštěvu.