Partnerské weby

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma . Naleznete zde Akční hry, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Relaxační hry, Sportovní hry, Hry pro děti, Strategie, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Karetní hry, Adventury, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Střílečky a tak dále.

World wide web, internet

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Matematické testy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Fórky, černý humor, vtípky, frky, anekdoty, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, černý humor, vtípky, frky, anekdoty, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy z kategorií vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, židovské anekdoty, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, kameňáky apod.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Klíčová slova: M, internet, weby, pro dospělé, Obrázky na plochu Vesmír, Nejlepší online hry zdarma, Prapory regionů a království, multimédia, Obrázek Velikonoční beránek, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, F, Vlajky jednotlivých států USA, hyperlinky

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Free game online hry

Milovníkům počítačových her doporučujeme free game online hry . Mj. na webu naleznete Hry pro děti, Strategie, Bojové hry, Pro dívky, Adventury, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Závody aut, Animace, Karetní hry, Relaxační hry, Střílečky, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Síť

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak převést, kterak editovat, jak importovat, jak konvertovat, jak otevřít, jak spustit, v čem spustit, čím zobrazit, jak vytvořit, v čem upravit soubory následujících typů: video soubory, systémové soubory, spustitelné soubory, grafiku, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, komprimace dat, písma, fonty, dokumenty, obrazy disků, konfigurační soubory apod.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Keywords:Free game online hry, webové stránky, internetové stránky, Onlinovky zdarma, Celebrity Jessica Alba, Prapory českých měst, kuriozity, V, Omalovánky a pozadí na plochu PC, webovky, zábava, zadarmo

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Moudrosti, bonmoty, moudra, přísloví, myšlenky, hlášky, výroky

Citáty slavných osobností, Moudrosti, bonmoty, moudra, přísloví, myšlenky, hlášky, výroky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o neštěstí, citáty o člověku, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o smutku, citáty o smrti, citáty o penězích, citáty o rozumu, citáty o lži, moudra o dětech, citáty o lásce, citáty o životě, citáty o odvaze, citáty o dobru, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o přátelství, citáty o zdraví, citáty o zlu od různých známých osobností.

Biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Královna, Boston Bruins, Normalizace, Francie, Rakušan, Nobelova cena, Prezidenti ČR, Žijící, Hudba, Hudebnice, Křesťanství, Podnikatelé, Hokej, Císař, Překladatel, Čech, Historik, Komunista, Francouz, Sochař, Gymnasté, Vládce, Český slavík, Exilový prezident, Herečka, Avangard Omsk, Miliardáři, New York Rangers, Olympiáda, Ekonom, Hokejisté, Sci-fi, Teolog, New Jersey Devils, Antropolog, Válka apod.

Informace

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj apod.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Státní prapory států světa, Originální přáníčka k Velikonocům, Free game online hry, školství, Kliparty zdarma ke stažení, Velikonoční koleda, Free game online hry, zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Tapety na plochu PC - obrázky na plochu počítače

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na plochu PC. můžete využít v PC, mobilní telefon, smartphone, monitor, phablet, notebook, počítač, displej, tablet, ultrabook, mobil a pro operační systémy Linux Xubuntu, Microsoft Windows 8, BlackBerry OS, FreeBSD, Java ME, Lubuntu, Windows 2000, Android, Windows 98, Microsoft Windows Vista, Windows 95. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Roztomilá zvířátka, noční města, hry a herní wallpapery, letadla, zvířata, psi a štěňátka, květiny, kytky, příroda, krajina, rostliny, moře, oceány, pláže, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, hudební tapety, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, 3D a Abstraktní, budovy a stavby, dopravní prostředky, operační systémy, Windows, sportovní pozadí. Zvolit si můžete z velikostí 1920x1280, 1920x1080 Full HD, 375x667, hi res 2560x1920, 2048x1536, 360x720, 393x786, 1800x1440, 1280x854, 2160x3840, 2560x1600, Full HD 1080x1920, širokoúhlé 1366x768, 1600x2560, 360x760, 1080x1800 atd.

Vlajky jednotlivých států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Nebraska, Oregon, Florida, Havaj, Iowa, Missouri, Wyoming, New Jersey, Kalifornie, Vermont, Idaho, Michigan, Aljaška, Texas, Jižní Karolína, New York, Arkansas, Alabama, Nové Mexiko, Colorado, Kansas, Severní Karolína, Maine, Massachusetts, Severní Dakota, Rhode Island atd.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Náš tip

Free game online hry

Běžte na free game online hry . Mj. na webu naleznete Barbie hry, Letecké simulátory, Adventury, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Sportovní gamesy, Hannah Montana, Logické hry, Vaření a smažení, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Hry s koňmi, Oblíkačky, Akční gamesky apod.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Vtipy, anekdoty, vtípky, frky, fóry, ftipy

Potřebujete se naladit? Vtipy, anekdoty, vtípky, frky, fóry, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, O manželství, O Somálcích, O ženách, O Slovácích, O mužích, O ekonomech, O zvířátkách, O Windows, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, O škole, O Chucku Norrisovi apod.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, tipy, Full HD tapety na PC, Biografie Anastacia, H, linky, humor, Programování v Turbo Pascalu, Delphi, volný čas, info, Vlajky zemí světa

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - pozadí na PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Nejlepší obrázky na plochu zdarma. můžete využít v ultrabook, počítač, smartphone, obrazovka počítače, mobil, tablet, notebook, PC, displej, phablet, mobilní telefon a pro operační systémy SUSE Linux, Linux Fedora, Windows Server 2012, Windows 98, Linux Xubuntu, BlackBerry OS, Microsoft Windows 8, Mac, Windows Me, Windows 10, Windows 2000. Full HD wallpapery ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vesmír, kosmos, fraktály, armáda, válka, zbraně, fantasy, nature - příroda, motorky, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, zvířata, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery. Mnoho verzí a velikostí jako 1152x864, 768x1024, 1080x1800, 3200x1800, 1920x1080, 1152x1920, 1366x1024, 1536x2560, 1280x800, 1920x1080 Full HD, 2560x2048, 1366x768, 2560x1600, 1440x2560, 412x846, 1920x1440 atd.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, zahraniční značky apod.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Doporučené odkazy

Klíčová slova: odkazy, Superhry a hry online zdarma, zdroje informací, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Kliparty pro dokumenty, Nádherná Ashlee Simpson, počítače, Slovník pojmů Co je to?, zeměpis, Dopravní značky, cestování, Nejlepší školní testy a kvízy, Vlajky zemí jižní Asie, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Had: Hele, užovka.

Letí netopýr a narazí do stromu, spadne na zem, ale otřepe se a letí dál. Narazí do stožáru, spadne, ale zase se sebere a letí dál. Narazí do komína, zase spadne a řekne: "Do prdele, já se s tím walkmanem jednou zabiju."

Nepouštěj se do diskusí! Není-li už zbytí, polož otázku, která nemá s tématem nic společného, a škodolibě přihlížej, jak tvůj společník nechápe, o co jde. A v ten okamžik změň téma.

Další odkazy:

Tým NHL Carolina Hurricanes
Přáníčko Mám čest být vajíčko
Naše tipy na užitečné weby
Gillian Anderson sexy photos
Romulus Remus
Doporučené odkazy
Omaha Hold’em poker
Odkazy na zajímavé weby
Kristin Kreuk
Partnerské internetové stránky
Velikonoční texty, obrázky, přáníčka pro vaše blízké
Tým NHL Chicago Blackhawks
Odkazy na partnerské weby
Velikonoční přáníčko Krásné Velikonoce
Biografie Mariah Carey

Děkujeme vám za vaši návštěvu.