Naše tipy

Tato webová stránka přináší seznam zajímavých odkazů na jiné internetové stránky, které určitě musíte navštívit.

Vtipy, ftipy, fórky, černý humor, vtipné texty, frky

Chcete se pobavit? Vtipy, ftipy, fórky, černý humor, vtipné texty, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o policajtech, O mužích, Frky ze života, Vtipy o cikánech, O Němcích, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, O ekonomech, Vtipy o Bohu, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, O ženách, O Slovácích, O Windows apod.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Doporučené odkazy

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Seznam vlajek amerických států

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Seznam vlajek amerických států. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Georgie, Arkansas, Ohio, Maryland, Montana, Texas, Wisconsin, Iowa, Michigan, Havaj, Nebraska, New York, Massachusetts, Nevada, Severní Dakota, Oklahoma, Oregon, Colorado, Utah, Kentucky, Severní Karolína, Vermont, New Hampshire, Arizona, Washington, Alabama atd.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií hudební zkratky, okresy České republiky, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, země EU, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, státy usa, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching apod.

Klíčová slova: Nejlepší online hry zdarma, linky, volný čas, zdroje informací, Gioco d’azzardo, kuriozity, Pozadí na plochu počítače, multimédia, Seychelles, F, internetové stránky, Webové online testy zdarma, Dopravní značení

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Náš tip

Nejhranější online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Animace, Postřehové hry, Bojové hry, Pro dívky, Sportovní hry, Akční hry, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Závody aut, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Adventury, Strategie, Střílečky a tak dále.

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Massachusetts, Kansas, New Hampshire, Tennessee, Colorado, Louisiana, Oregon, Vermont, Oklahoma, Aljaška, Rhode Island, Havaj, Kentucky, Nebraska, Montana, Indiana, Delaware, Severní Dakota, Jižní Dakota, Connecticut, Georgie, Illinois, Minnesota, Wisconsin, Arkansas, New Jersey atd.

Obrázky ke stažení - tapety na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky ke stažení. doporučujeme pro mobilní telefon, obrazovka počítače, tablet, smartphone, mobil, PC, ultrabook, notebook, phablet, displej, počítač a pro operační systémy Windows Me, Windows 98, Apple iOS (iPhone), Mac, Microsoft Windows 8, Linux Fedora, Microsoft Windows Vista, Linux Ubuntu, Slackware, Java ME, Windows Server 2012. Obrázky na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: květiny, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, zvířata, Formule 1, free wallpapers, hmyz a pavouci, fantasy, flóra, stromy, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, velkoměsta a noční život, motorky, sportovní wallpapery. Stahujte ve velikostech 1600x2560, 375x667, 854x480, 1680x1050, 1152x768, 1920x1440, 800x1280, 1280x854, 1200x1920, širokoúhlé 1366x768, 768x1024, 360x720, 375x812, Full HD 1080x1920, 1536x2560, 2560x1920 atd.

Keywords:URL, Seznam vlajek amerických států, Superhry a hry online zdarma, Státní prapory, Historie cestování, odkazy, internet, Stručný encyklopedický slovník, FC Barcelona, zadarmo, Nej hry online, školství

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Full HD wallpapers na PC - tapety na plochu počítače

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD wallpapers na PC. vhodné pro mobilní telefon, počítač, monitor, PC, displej, obrazovka počítače, ultrabook, notebook, tablet, smartphone, phablet a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Windows 7, Linux Ubuntu, BlackBerry OS, Android, Lubuntu, Slackware, SUSE Linux, Windows 95, Windows 2000, Windows XP. Tapety na PC ke stažení z kategorií dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, auta, hry a herní wallpapery, noční města, zvířata, květiny, kytky, letadla, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, příroda, krajina, rostliny, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, sportovní pozadí. Zvolit si můžete rozměry 1800x1440, 768x1024, širokoúhlé 1366x768, 1536x864, 393x786, Full HD 1080x1920, 2560x1600, 1600x900, 1680x1050, 1600x2560, 1280x1024, 1440x900, 1920x1440, 1280x768, 1280x854, 375x812 atd.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Internet, síť

Staré hry online

Zahrajte si staré hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Postřehové hry, Akční hry, Animace, Střílečky, Bojové hry, Strategie, Logické hry, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Adventury, Hry pro děti, Relaxační hry, Sportovní hry a tak dále.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, Online hry zdarma, cestování, Biografie Beyoncé Knowles, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, info, Stručný slovník pojmů a termínů, Anastacia, Nejhranější online hry zdarma, V, doporučujeme, Kliparty pro Office

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Mj. na webu naleznete online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

World wide web, internet

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Webové online testy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste webové online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Klíčová slova: weby, Obrázky zdarma, Nejlepší zeměpisné kvízy, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, Online testy zdarma, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Vtipy, zábava, Databáze osobností Kdo je to?, Full HD wallpapers na PC

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ženy a dívky, mapy, ovoce, auta, Vánoce a Advent, smajlíci a emotikony, náboženství, hmyz, stavby, sport, jídlo a nápoje, ptáci, dopravní prostředky, osobnosti a lidé, hudba, muži, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, rostliny, květiny, přístroje, láska atd.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční dárky, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční filmy, Neviňátko, Vánoční svícen, Smrk, Plzeň, Drážďany, Vánoční svíčky, Francouzsky, Brno, Přáníčko, Recepty, Kameňák, Vánoční punč, Jedle, Štěstí, Anděl, Vánoční dekorace, Televize, Vosí hnízda, Borovice, Tapeta, Láska nebeská, Osvětlení do oken, K Vytištění, Vánoční hvězda, Vykrajovátka, Kavkazská jedle, Film, Strom, Papírový vánoční stromek, Píseň apod.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: novináři a žurnalisté, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Hokej, Francie, První republika, Gymnasté, Vojáci, Architekt, Ministr zahraničí, Olympijský vítěz, Podnikatel, Imitátor, Starověký Egypt, Hejtman, Esejista, Prezident USA, Dabérka, HIV pozitivní, Básník, Hudba, Pedagog, Manýrismus, Rétorika, Ministr, Avangard Omsk, Egypt, Habsburkové, Američan, Čeští králové, Ekonom, Válka, Miliardáři, Producent, Skladatel, Antropolog, Washington Capitals, Politik, Herec apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií filozofie, osobnosti, poruchy, lékařství, historie, věda, profese a zaměstnání, fikce a fantasy, přezdívky, národnost, podnikání a podnikatelé, křesťanství, mytologie, státní správa, školství a vzdělávání, politici, rodinné a příbuzenské vztahy, umělci a umění, vlastnosti, záliby a hobby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, žurnalisté a novináři atd.

Informace

Klíčová slova: Vánoční web, odkaz, F, zajímavosti, humor, Cristiano Ronaldo, ú, B, Obrázky na PC, tipy, Městské a obecní prapory obcí ČR, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Omalovánky k vybarvení, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Vnuk s dědou v ZOO: Starej žid Roubíček vzal vnoučka do ZOO. Tak proházejí pavilony, prohlížejí si zvířátka, když se dostanou k pavilonu opic, kde si to právě opičák s opicí pěkně rozdávají. Vnouček si toho všimne první, a zakřičí: "Ježíšmarjá, dědo, támhle šukaj opice !" Dědu to hrozně rozčílí, dá vnoučkovi lepáka, a povídá : "To máš za to, jak mluvíš. Správný žid nikdy neříká Ježíšmarjá!

Neboj, není nabitá!

„Jak zjistíte,“ vyptával se jistý český politik odborníka, „že někdo , kdo vypadá úplně normálně, je úplně normální blbec?“ „Pro takový účel máme speciální otázky.“ „Například?“ „Horolezec Braun dvakrát vystupoval na Mont Blanc. Při jednom z těchto výstupů spadl a zahynul. Při kterém?“ „Ale doktore, jak to má ten blbec vědět, když se třeba nezajímá o horolezectví?“

Další odkazy:

Dubai
Chicago city
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Sexy girls, teen, women, sexual symbols
Thierry Henry
Tipy na užitečné weby
Vše pro kolo
Naše tipy na zajímavé stránky
Cestovatelské stránky
Tipy na zajímavé weby
Football
Ruletka Gra
Odkazy na užitečné webové stránky
Omalovánky vlajek
Fernando José Torres Sanz

Děkujeme vám za vaši návštěvu.