Zajímavé odkazy, cestování, hry a informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Fórky, černý humor, vtipné texty, vtipy, anekdoty, kameňáky

Zkuste vypnout! Fórky, černý humor, vtipné texty, vtipy, anekdoty, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipné citáty, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, kameňáky, frky o zvířatech, vtipné hádanky, vtipné básničky, vtipy o metanolu, anekdoty o politice apod.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Webové online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Oblíkačky, Letecké simulátory, Farmářské hry, Auta a závodní, Hry s koňmi, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Hannah Montana, Strategické onlinovky, online html5 hry, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Barbie hry apod.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online adventní magazín, zdroje informací, Profesionální klub ledního hokeje Columbus Blue Jackets, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, pro děti, internet, Obrázek Laborantka, A, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, odkazy, URL

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Kancléř, Prezident USA, Hejtmani, Ministr zahraničí, Historik, Máj, Náboženství, Továrník, Francie, Ekonom, Komunista, New York Rangers, Básník, Voják, Sci-fi, Slováci, Závodník, Vládce, Hokejisté, Olympijský vítěz, Dabérka, Rock ‚n‘ Roll, Hokej, Orlík, Československo, AIDS, Olympiáda, Generalissimus, Rakušan, Zavražděn, Miliardář, Textařka, Podnikatelé, Trest smrti, Sochař, Poslanci apod.

Síť, cestování, hry a informace

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie atd.

Keywords:webové stránky, Stručný slovník pojmů a termínů, výukové pomůcky, multimédia, Texas hold’em poker En ligne, regles, paris, jouer, kuriozity, Dopravní značení, Ilustrace, obrázky, Profesionální klub ledního hokeje Arizona Coyotes, Nej hry online, hyperlinky, linky

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, vojenské hodnosti, státy usa, okresy České republiky, úřady a ministerstva, země EU, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, obecné zkratky, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, týmy NHL, hudební zkratky apod.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak vytvořit, jak exportovat, jak otevřít, čím zobrazit, jak spustit, jak převést, jak importovat, jak konvertovat, čím prohlížet, v čem spustit soubory z následujících kategorií: konfigurační soubory, video soubory, dokumenty, grafiku, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, spustitelné soubory, hudební audio soubory, písma, fonty, komprimace dat, obrazy disků apod.

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Nebraska, Rhode Island, Alabama, Kansas, Nové Mexiko, New Jersey, Vermont, Severní Karolína, Pensylvánie, Montana, Havaj, New York, Indiana, Severní Dakota, Utah, Oregon, Texas, Louisiana, Maine, New Hampshire, Georgie, Missouri, Arizona, Florida, Tennessee, Michigan atd.

Náš tip, cestování, hry a informace

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Rčení, motta, aforismy, výroky, myšlenky, přísloví, bonmoty

Citáty slavných osobností, Rčení, motta, aforismy, výroky, myšlenky, přísloví, bonmoty, rozdělené kategorií: citáty o smutku, citáty o přátelství, citáty o dobru, citáty o rozumu, přísloví o naději, citáty o svobodě, citáty o zdraví, citáty o lásce, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o nenávisti, citáty o penězích, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o manželství, citáty o kráse, citáty o víře od různých známých osobností.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Klíčová slova: č, školství, Seznam vlajek amerických států, Obrázek Učitelky, Webové online hry zdarma, internetové stránky, Tapety na PC, Antistresové omalovánky, zábava, tipy, Databáze osobností Kdo je to?, Wallpapery na tablet

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj apod.

Staré hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste staré hry online. Hry jsou rozdělené kategorií: Relaxační onlinovky, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Akční hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Závodní moto hry, Logické a tak podobně.

Informace, cestování, hry a informace

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

černý humor, vtipné texty, vtipy, ftipy, frky, kameňáky

Chcete se pobavit? černý humor, vtipné texty, vtipy, ftipy, frky, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, murphyho zákony, černý humor, vtipné hádanky, kameňáky, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, vtipné básničky, anekdoty o politice apod.

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země východní Asie, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země jižní Asie apod.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Full HD tapety na PC - pozadí na tablet

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD tapety na PC. lze použít v smartphone, mobilní telefon, ultrabook, počítač, obrazovka počítače, tablet, mobil, monitor, PC, notebook, phablet a pro operační systémy Linux Xubuntu, SUSE Linux, Slackware, Windows 7, Chrome OS, Microsoft Windows 8, Red Hat Linux, Windows NT, Mac, BlackBerry OS, Java ME. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, auta, vojenské Army tapety a zbraně, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, květiny, kytky, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, wallpapery, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, rostliny, 3D a Abstraktní, zvířata, noční města, příroda, krajina. Mnoho verzí a velikostí jako 1024x768, 1920x1200, 2048x1536, 360x640, 1280x768, 1920x1440, 375x812, 1280x800, 1152x864, 1440x2560, 800x600, 1280x1024, 2048x1080, 1536x864, 2560x1600, 360x760 atd.

Klíčová slova: doporučujeme, Hry pro dívky online, Wallpapers na PC ke stažení, Přání, gratulace zadarmo ke stažení, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Online hry pro děti zdarma, Paris Saint-Germain F.C., Seznam přípon a koncovek souborů, Prapory regionů a království, Biografie slavných osobností

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Hry pro nejmenší online

Vyzkoušejte hry pro nejmenší online . Naleznete zde Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Logické, Karetní, Střílečky, Vánoční online hry, Oddechové, Pro dívky, Strategie, Klasické, Sportovní, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení a podobně.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Osvětlení, Cesmína, Vánoční koule, Vánoční svíčky, Anglicky, Adventní neděle, Hostina, Husarské knoflíky, Slámový adventní věnec, Vánoční koledy, Jarmark, Umělý vánoční stromek, Obrazovka, Kavkazská jedle, Adventní trhy, Adventní svícen, Vánoční ozdoby, LED svíčky, Stromeček, Vinná klobása, Brno, Václavské náměstí, Vánoční kaktus, Betlém, Vánoční pozadí, Rostliny, Svíčky, Přáníčko, Jmelí, Vánoční stromek, Vánoční stromeček apod.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Klíčová slova: Životopisy osobností, zadarmo, zajímavosti, F, Státní vlajky států světa, Thierry Daniel Henry, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Full HD tapety na PC, Hry pro nejmenší online, cestování, zeměpis, pro dospělé, Omaha Hold’em poker, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Kadibudka: Jednou se zvířátka v lese domluví, že si nebudou znečišťovat svůj vlastní les a že si postaví kadibudku. Slovo dalo slovo a zvířátka si na paloučku vybudovala krásnou kadibudku. Druhý den jde kolem jelen a kouká, že je v kadibudce rozbité okénko. Svolá proto všechny zvířátka a povídá: "V kadibudce je rozbité okénko, může mi k tomu někdo něco říct?" Přihlásí se veverka a povídá: "No, víš jelene, hopkám si to takhle z větvičky na větvičku a v najednou se mě ptá medvěd z kadibudky, jestli nemám blechy. Tak jsem mu řekla, že ne, on mě popadnul, vytřel si se mnou prdel a prohodil mě okénkem." "Tak tohle by teda nešlo medvěde, budeš se chovat slušně", povídá na to jelen. Jelen okénko zasklí a jde domů. Další den, jde jelen zkontrolovat kadibudku a vidí, že je opět rozbité okénko. Znovu si zavolá zvířátka a povídá: "Zvířátka, zase je rozbité okénko, může mi k tomu někdo něco říct?" Přihlásí se zajíček a povídá: "No víš, hopkám si to takhle z mechu na mech, když se mě medvěd z kadibudky ptá, jestli nemám blechy. Tak jsem mu řekl, že ne, on mě popadnul, vytřel si se mnou prdel a prohodil mě oknem." Jelen už je nasranej a povídá medvědovi: "Tak poslouchej, ještě jednou se to bude opakovat, dojdu za myslivcem, on ně zastřelí a bude pokoj." Jelen znovu zasklí okénko a jde domů. Další den jde znovu zkontrolovat kadibudku a co nevidí. Kadibudka je rozmetaná na kaši po celé pasece. Znovu si pozve na kobereček všechna zvířátka a povídá. Co má znamenat ta rozmetaná kadibudka na pasece? Může mi k tomu někdo něco říct? Přihlásí se ježek a povídá: "Já bych věděl...."

Paroubek srazí dva chodce na přechodu. I ptá se ministra vnitra, jaký trest se dá očekávat. Ten mu vysvětluje: "Ten, cos ho nabral tak, že ti rozbil přední sklo, dostane tři roky za vloupání a ten, co po nárazu odletěl dvacet metrů, dostane čtyři roky za útěk z místa nehody..."

Jedna blondýnka stojí na mostě a hází do vody dlaždičky - hodí, kouká, hodí, kouká. Přijde policajt a ptá se: copak to tu děláte? A blondýnka povídá: no, podívej, hranatý kostičky a kulatý kruhy!

Další odkazy:

Omalovánky pro děti zdarma
Seychelles
Tipy na užitečné weby
Gwen Stefani celebrity
Celebrita Rihanna
Odkazy na užitečné webové stránky
Indická Kalkata
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Online tetris hry zdarma
Afrika
Partnerské internetové stránky
Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku
Širokoúhlé tapety na PC

Děkujeme vám za vaši návštěvu.