Tipy na zajímavé weby, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dodatkové tabulky, vodorovné značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: geocaching, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, okresy České republiky, mezinárodní organizace, státy usa, úřady a ministerstva, země EU, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky apod.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zahraniční značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky apod.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Klíčová slova: Staré hry online, školství, Webové online hry zdarma, tipy, Antistresové omalovánky, Full HD tapety na PC, cestování, Nejhranější hry online, Historie cestování, weby, Obrázky a kliparty zdarma, Online životopisy, biografie slavných osobností, webovky

Staré hry online

Vyzkoušejte staré hry online Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Bojové online gamesy, Logické, Karetní, Hry na vaření a smažení, Závodní, Velikonoční hry, Sportovní, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Klasické, Vánoční online hry, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky a podobně.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: národnost, školství a vzdělávání, filozofie, osobnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, státní správa, historie, umělci a umění, poruchy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, vlastnosti, podnikání a podnikatelé, přezdívky, nadpřirozené osoby, věda, profese a zaměstnání, herectví, herci a herečky, psychologie, záliby a hobby, mytologie, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství atd.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Nejhranější online hry zdarma

Běžte na nejhranější online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní moto hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Logické, Postřehové, Akční hry, Karetní hry, Sportovní, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Keywords:Online vánoční webzine, pro děti, počítače, pro dospělé, Cestování do USA, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, M, Omalovánka s motivem Velikonoc, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vlajky měst a obcí České republiky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Full HD tapety na PC - obrázky ke stažení

Dále vám doporučujeme: Full HD tapety na PC. lze použít v phablet, obrazovka počítače, monitor, displej, smartphone, tablet, mobilní telefon, počítač, ultrabook, notebook, mobil a pro operační systémy Slackware, Windows 7, FreeBSD, Windows 95, OSX, Red Hat Linux, Mac, SUSE Linux, Android, Linux Fedora, macOS. Full HD tapety na PC zdarma z kategorií Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, hudební tapety, hry a herní wallpapery, wallpapery, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, noční města, motorky, motocykly, zvířata, příroda, krajina, květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, letadla, dopravní prostředky, rostliny, adventní a vánoční tapety. Dostupné rozměry 1680x1050, HD 1280x720, 1200x1920, hi res 2560x1920, 2560x1600, 750x1334, 1536x864, 1024x600, 1152x768, 1800x1440, 1600x900, 375x812, 393x786, 2160x3840, 1280x960, 854x480 atd.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, rostliny, halloween, dopravní prostředky, sport, ovoce, hudba, zelenina, láska, auta, jídlo a nápoje, symboly, osobnosti a lidé, stavby, přístroje, ženy a dívky, ptáci, muži, nápoje, smajlíci a emotikony, mapy, hmyz, nástroje a přístroje atd.

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Kněz, Pedagog, Maršál, Ministr, Továrník, Washington Capitals, Pittsburgh Penguins, Olympijští vítězové, Boston Bruins, Imitátor, Američané, Florida Panthers, NHL, Prezident USA, Gymnasté, Herec, Zlatý slavík, Slováci, Válka, Obchodník, Philadelphia Flyers, Itálie, Protektorát, Archivář, Textařka, New York Rangers, Poslanec, Teolog, Starověký Egypt, Masový vrah, Vojevůdce, Pop, Královna, Generalissimus, Prezidenti USA, Kancléř apod.

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Sám doma, Vinná klobása, Vánoční punč, Vosí hnízda, Keramika, Jarmark, Zima, Kameňák, Schleich, Betlém, Adventní věnec, K Vytištění, Nový rok, Vánoční dekorace, Historické ozdoby, Jídlo, Vánoční koledy, SMS, Osvětlení do oken, Slámový adventní věnec, Ježíšek, Štěstí, Vánoční svíčky, Recepty, Tiskárna, Dia, Košíčky, Pro děti, Kapr, Staroměstské náměstí, Pastýř apod.

Klíčová slova: linky, výukové pomůcky, webové stránky, Tapety na plochu PC, Stručný slovník pojmů a termínů, Dopravní značení, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Vlajka Africké unie, zajímavosti, Online testy zdarma, internetové stránky, Životopisy slavných osobností

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Fórky, ftipy, černý humor, vtípky, fóry, kameňáky

Chcete se uvolnit? Fórky, ftipy, černý humor, vtípky, fóry, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O ženách, Frky ze života, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, O škole, O zvířátkách, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, O mužích, O Windows, O Němcích, O Slovácích, Vtipy o policajtech apod.

Super online flash hry

Všem hráčům doporučujeme super online flash hry Vybírejte z kategorií online html5 hry, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Deskovky, Auta a závodní, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Logické hry, Oblíkačky, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi, Hannah Montana, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry apod.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. V této jedinečné sbírce naleznete Antarktidy, země jižní Asie, země Afriky, státy jižní Ameriky, země střední Asie, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, státy Střední Ameriky apod.

Klíčová slova: Vše o Vánocích, URL, Seznam souborových přípon, Omalovánky nejen pro děti, humor, Seznam vlajek amerických států, F, Thierry Henry, V, Hry pro dívky online, Dopravní značky

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Nejhranější hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejhranější hry online . Naleznete zde Hry pro děti, Střílečky, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Závody aut, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Pro dívky, Adventury, Strategie, Bojové hry, Relaxační hry, Logické hry a tak dále.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Obrázky vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Obrázky vlajek států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: Antarktidy, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země střední Asie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země východní Asie apod.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Klíčová slova: kuriozity, info, V, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Super online flash hry, Vše o narozeninách a jmeninách, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, odkaz, odkazy, Obrázky vlajek států světa, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Super online kvízy, Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Dotaz: Ptají se reportéři na tiskové konferenci vedoucího jedné hokejové reprezentace: „Proč vaše mužstvo neustále mění trenéry?” „Protože jim to nejde.” „A proč jim to nejde?” „Protože je neustále měníme!”

Zvonek v pozdních večerních hodinách. Za dveřmi muž, mající zjevně problémy se stabilitou i s artikulací: "Promiňte, že vyrušuju. Já jen že mi došel rum, tak jsem se chtěl zeptat, jestli je to jen u mě, nebo v celým baráku."

V parku stojí socha děvčete a hocha. S neskrývanou rozkoší každou noc tu sousoší.

Další odkazy:

Sexy Nicole Kidman
Celebrita Kirsten Dunst
Doporučené internetové odkazy
Gratulace zdarma
Tapeta na plochu Velikonoční zajíček
Odkazy na partnerské weby
Vlajky zemí Blízkého východu
Odkazy na užitečné webové stránky
Celebrity Eri Aikawa
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Coloring book, Adult, children online free
Maria Sharapova celebrity
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Celebrita Amy Weber
Catherine Bell

Děkujeme vám za vaši návštěvu.